Svěcení kapličky Sv. Jana Nepomuckého

V sobotu 23. 8. 2014 se v obci Důl uskutečnilo svěcení nově opravené kapličky Sv. Jana Nepomuckého.

Po projevu pana místostarosty Josefa Píchy se samotného slavnostního aktu ujal pan Mgr. Tomáš Hajda, administrátor farnosti Pacov.

Tomuto významnému okamžiku přihlíželi nejen obyvatelé obce, ale i lidé ze širokého okolí.

Pro všechny bylo poté připraveno bohaté občerstvení, při kterém se velmi bavili a užívali příjemně strávené soboty v obci Důl.

Za zdárný průběh akce je potřeba poděkovat všem, kteří se o to svým dílem zasloužili. Za fotografie z celé události patří díky p. Karlu Márovi.

Kaplička Sv. Jana Nepomuckého se po zdařilé rekonstrukci od odborníků p. Martina Hovorky a p. Pavla Fuska stala dominantou obce a jistě zajímavým místem pro navštívení.